Ons team

Marlon van der Haven

Algemeen Directeur

06 21 11 03 96
marlon@beauvastgoed.nl

Marlon rondde in 2009 zijn HBO studie accountancy af met een afstudeeronderzoek bij Ernst & Young. In 2010 Lees meer…

Henri van Leeuwen

Administratief / Financieel vastgoedbeheerder

0172 – 74 26 55
henri@beauvastgoed.nl

In 2005 ging Henri een nieuwe uitdaging aan om samen met Lacko Benedek een
nieuw beheerkantoor op te starten voor het vastgoed binnen de DeZa Lees meer…

Rowdy van Vliet

Technisch vastgoedbeheerder

0172 – 74 26 55
rowdy@beauvastgoed.nl

Voordat Rowdy zich in 2005 samen met Henri met het beheer van de
vastgoedportefeuille van DeZa ging bezighouden, maakte hij diverse uitstapjes Lees meer…

Frank Ferweda

Technisch vastgoedbeheerder / projectmanager

0172 – 74 26 55
frank@beauvastgoed.nl

Christa van de Kamp

Administratief / financieel medewerker

0172 – 74 26 55
christa@beauvastgoed.nl

Valerie van der kleij

Office manager

0172 – 74 26 55
valerie@beauvastgoed.nl

Na zijn studie Bouwkunde in Utrecht, start Frank zijn loopbaan in 2001 bij
Bouwadviesbureau Alphaplan waar hij in 2005 doorstroomt naar de afdeling Lees meer…